СОТРУДНИЧЕСТВО С APPLV

Агентство трудоустройства в Польше ищет партнеров к сотрудничеству для поиска рабочих на территории Украины, Белоруссии, Молдовы и Грузии.

МЫ ПРЕДЛАГАЕМ:

Вознаграждение для партнеров по рекрутации работников в системе единовременной оплаты или комиссия за час выполняемой работы

Широкий выбор вакансий от специалистов определенного профиля к рабочим специальностям

Необходимые документы для изготовления виз и легального трудоустройства

ВЫГОДА СОТРУДНИЧЕСТВА С НАМИ

Стабильные работодатели
Большой выбор условий работы
Привлекательные условия труда
База полностью оборудованных общежитий и апартаментов
Комплексная организация работы и транспорта
Организация разрешений на работу и проживание в Польше
Опека координаторов со знанием Русского языка
Возможность организации работы для семьи

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

Коли я повинен подати заяву?

Заяву ви повинні подати, якщо ви плануєте перебувати на території Польщі довше, ніж 3 місяці, і якщо метою поїздки є виконання роботи. Увага! Якщо ви працюєте в сільському господарстві, лісовому господарстві та рибальстві, а також діяльності, пов'язаної з розміщенням та гастрономічними послугами, докладно викладених у правилах розпорядження міністра сім'ї, праці та соціальної політики від 8 грудня 2017 року. про підкласі діяльності з польської класифікації діяльності (ПКД), в яких видаються дозволи на сезонну роботу (DZ. U. з 2017 року. пункт 2348) ви повинні подати заявку на тимчасове перебування для виконання сезонної роботи. Увага! Якщо ви виконуєте сезонну роботу і подаєте заявку на єдиний дозвіл на тимчасове перебування і роботу замість тимчасового перебування для виконання сезонної роботи, ваша заявка не буде розглянута. Заява про видачу дозволу на тимчасове перебування і роботу, ви подаєте особисто, не пізніше, ніж в останній день легального перебування на території Республіки Польща. Якщо ви подасте заяву в строк, і не буде в ньому формальних невідповідностей або недоліків формальних компенсуючи в зазначений нами термін, Ваше перебування буде законним з дня подання заяви до дня, в якому рішення з даного питання буде остаточним. Якщо ви укладете про призупинення судового розгляду щодо надання дозволу на тимчасове перебування ваше перебування в цей час не буде вважатися законним. Примітка: розміщення штампа в документі подорожі не дає право іноземцю подорожувати по території інших країн Шенгенської області, в той час як іноземець може поїхати в країну походження.

Чи карту побиту (karta pobytu) може забрати за мене, чоловік (агент/ роботодавець)?

Ні, карту отримують особисто. При отриманні картки побиту перевіряються ваші відбитки пальців, що зберігаються на карті.

Хто забирає карту для дитини?

Батьки або опікун дитини. Дитина, від якої були отримані відбитки пальців при подачі заяви, повинна бути присутня при отриманні карти (для дитини старше 6 років).

Чи повинна бути адреса на карті побиту (karta pobytu)?

Карта перебування може бути видана без адреси прописки. При подачі заяви або після отримання рішення, подайте письмову заяву, що ви просите видачу карти без адресу прописки. Якщо ви хочете, щоб на вкладці перебування був розміщений адрес прописки, надішліть підтвердження про постійне проживання або тимчасове перебування, що триває більше 2 місяців.

Якщо у мене немає номера PESEL, я можу отримати картку?
Так. PESEL не потрібен для видруку карти. Якщо у вас є номер PESEL, ви можете попросити, щоб він був поміщений на вашу карту побиту.
Я не можу забрати карту зараз, доки у мене є час її забрати?
Ви можете забрати карту в будь-який час протягом терміну її дії. Пам'ятайте, що забрати карту -в ваших інтересах. Карта побиту, у період її дії, засвідчує Вашу особу на території Польщі і дає право, разом з проїзним документом багаторазового перетину кордону без необхідності отримання візи.
Вкрали / втратив карту. Що робити?
Протягом 3 днів від крадіжки / втрати документа повідомити про цей факт воєводі, який видав вам карту побиту. Факт крадіжки / втрати карти також повідомити в найближче відділення поліції. Щоб отримати нову карту, подайте заявку на заміну/видачу карти побиту.
Якщо отримав карту побиту (karta pobytu) і через деякий час помітив на ній помилку. Де повідомити про те, в якій спосіб – чи подати заявку, чи управління праці (Urząd) випустить нову карту і хто буде оплачувати друк?
Цю інформацію слід повідомити в управління праці (Urząd): особисто в інформаційному центрі, по телефону через гарячу лінію або вислати лист. Потрібно описати, в чому полягає помилка. Якщо помилка була допущена органом управління праці, то буде замовлена нова карта, за заміну якої ви не будете платити. Однак якщо помилка в карті перебування виникла через вашу провину (наприклад: у заявці ви вказали невірні дані) вам потрібно буде подати заявку на заміну карти побиту, а також оплатити її заміну.
У мене новий паспорт. Чи повинен я обміняти карту побиту (karta pobytu)?
Ні, якщо в паспорті не змінилися дані, які розміщені на карті побиту, наприклад, ім'я та прізвище. Якщо дані змінилися, то подайте заяву на обмін карти.
У мене є карта перебування (karta pobytu) без адреси/з адресою прописки (проживання). Я поміняв місце проживання на території Польщі. Чи повинен я інформувати про це Управління Праці (Urząd)?
Так, якщо у вас є карта перебування (karta pobytu) з пропискою, то подайте заяву на заміну карти у зв'язку зі зміною даних, розміщених в поточній вкладці перебування, тобто адреса. Заяву на обмін карти слід подати протягом 14 днів з моменту зміни адреси місця проживання або інших даних, які в ній указані. Якщо у вас є карта перебування без адреси, зміна місця проживання не призводить до зміни даних, розміщених в ній, тому немає необхідності в її заміні.
У мене є карта перебування (karta pobytu) з анотацією "доступ до ринку праці" (dostęp do rynku pracy). Чи означає це, що я можу змінювати роботодавців?
Якщо у вас є дозвіл на тимчасове перебування в цілях виконання роботи, тобто в рішенні був вказаний конкретний роботодавець і в результаті отриманого дозволу - "доступ до ринку праці", тобто можна легально працювати тільки на роботодавця, зазначеного у дозволі/рішенні і на визначених у ньому умовах. "Доступ до ринку праці" в цьому випадку означає можливість легального працевлаштування – у відповідності з вашим дозволом, а не означає, що протягом терміну дії карти побиту у вас є вільний і необмежений доступ до ринку праці. Якщо ви хочете змінити роботодавця, то вам необхідно подати новий запит на тимчасове перебування і роботу (карту побиту). - Анотація "доступ до ринку роботи" буде опубліковано в карті побиту, якщо Вам дали дозвіл на тимчасове перебування, з-за інших обставин, ніж виконання роботи, правила передбачають, що ви можете працювати без дозволу, наприклад: якщо ви студент на стаціонарі ВУЗа або аспірантури; дружина/чоловік польського громадянина; ви знаходитесь у Польщі для поєднання з родиною, а також якщо у вас є вид на проживання або довгострокове перебування резидента ЄС. Ті іноземці, на яких не поширюється обов'язок мати дозвіл на роботу, можуть вільно змінювати роботодавця.
Чи маючи польську карту побита (karta pobytu) я можу подорожувати-на скільки, куди?
Якщо у вас є польська карта побиту, то ви можете подорожувати без візи по території інших держав-членів Шенгенської зони на термін, що не перевищує 90 днів протягом кожного 180-денного періоду. Подорожуючи по шенгенській зоні, ви завжди повинні мати дійсну карту побиту (kartu pobytu), дійсний паспорт і медичне страхування. До держав Шенгенської зони входять: Австрія, Бельгія, Данія, Фінляндія, Франція, Греція, Іспанія, Люксембург, Нідерланди, Німеччина, Португалія, Швеція, Італія, Естонія, Латвія, Литва, Мальта, Польща, Чехія, Словаччина, Словенія, Угорщина, а також Швейцарія, Ліхтенштейн, Норвегія і Ісландія (останні 4 країни-це держави Шенгенської зони, які не входять до ЄС). Примітка:Великобританія, Ірландія, Кіпр, Болгарія, Румунія і Хорватія є державами-членами ЄС, які не входять до країн Шенгенської зони.
Чи можна працювати в іншій державі ЄС по карті побиту (karta pobytu), отриманій в Польщі?
Ні. З картою побиту, отриманою в Польщі, ви можете тільки відправитися в іншу країну Шенгенської зони для туризму і лише на 90 днів протягом 180 днів. Детальні правила, що стосуються працевлаштування, перевірте в країні куди ви збираєтеся їхати, наприклад, зв'язатися з Консульством/Посольством цієї країни.

Если ты частное лицо, агентство трудоустройства, рекрутинговое агентство,- свяжитесь с нами!